Andalusia, Málaga, La zagaleta

 • Powierzchnia 912
 • Powierzchnia działki 3 206
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

4 800 000 EUR

5 264 EUR / m²

Andalusia, Málaga, La zagaleta

5 bedrooms Villa for sale in La Zagaleta

Ta nowoczesna willa jest zbudowana na prywatnej działce o powierzchni 3.206 m2 z doskonałą
południowej orientacji, oferującej rozległe widoki na pole golfowe i bujne wzgórza.
Nieruchomość jest rozmieszczona na 3 piętrach o łącznej powierzchni 911m2, plus
123m2 tarasów.
Po wejściu na parter wita nas hol wejściowy, który z elegancją przechodzi w salon z salonem i tarasem.
z elegancją do salonu z kominkiem, oddzielnej jadalni, w pełni wyposażonej kuchni z częścią śniadaniową, toalety dla gości.
w pełni wyposażoną kuchnię z częścią śniadaniową, toaletę dla gości, gabinet i wreszcie sypialnię gościnną z łazienką i garderobą.
sypialnię gościnną z łazienką i garderobą.
Na najwyższym piętrze znajduje się apartament główny z częścią wypoczynkową i kominkiem gazowym, jego
i jej garderobą, łazienką i solarium, a także dwie dodatkowe sypialnie z łazienkami i garderobami.
dwie dodatkowe sypialnie z prywatnymi łazienkami i garderobami.
Na terenie posiadłości znajduje się podgrzewany basen wewnętrzny, sauna, łaźnia turecka, siłownia i sala wielofunkcyjna.
sala wielofunkcyjna. Ponadto sypialnia dla personelu z łazienką i garderobą
uzupełnia tę nieruchomość. Winda i system automatyki domowej są
Kolejnymi atutami tego fantastycznego domu są winda i system automatyki domowej.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4026883

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.