Algarve, Lagos, Monte de Lemos Praia da Luz

 • Powierzchnia 300
 • Powierzchnia działki 1 206
 • Sypialnie 4
 • Pokoje 6
 • Rok budowy 2023
 • Dom Na sprzedaż

2 100 000 EUR

7 000 EUR / m²

Algarve, Lagos, Monte de Lemos Praia da Luz

WILLA | PORTUGALIA | WIDOK NA OCEAN

PIĘKNA WILLA W PORTUGALII Z WIDOKIEM NA OCEAN

Luksusowa | Panoramiczne widoki | Spokój | Naturalne materiały | Ekologiczna

*****

MIEJSCOWOŚĆ:

Luz to cudowna miejscowość nadmorska położona 5 km od Lagos, w pobliżu Parku Narodowego Costa Wincentyna. Chociaż technicznie Luz nadal jest częścią Lagos, to fizycznie oddziela je klif o 2km szerokości. Ta fizyczna separacja pozwoliła Luz zachować tożsamość małej rodzinnej wioski nad oceanem, mimo że przeszła poważną transformację z wioski rybackiej w raj dla plażowiczów.

Chociaż ocean w Praia da Luz jest ogólnie spokojne, duże fale z północnego zachodu z Cabo de São Vicente tworzą niesamowite warunki do surfowania w Luz, głównie zimą. Poza tym czyste, błękitne wody i piaszczyste dno z ciekawymi półkami i formacjami skalnymi sprawiają, że Luz jest naturalnym podwodnym rajem dla nurków.

INWESTYCJA:

Encosta da Luz to pierwszy zrównoważony projekt w Praia da Luz, oferujący osiem nowoczesnych luksusowych rezydencji o powierzchni od 350 do 480m2. Encosta da Luz to jeden z ostatnich dostępnych terenów w Praia da Luz, z prywatnością i panoramicznym widokiem na ocean.

Wille zbudowane zostaną zgodnie ze standardami domów pasywnych i dostosowane do warunków pogodowych panujących w Algarve. Dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanych systemów zarządzania energią słoneczną i wodą, a także najlepszych technologii izolacji, obniżone zostaną koszty utrzymania domów i powstaną projektu prawdziwie ekologiczne.

Zgodnie z projektem pasywno-słonecznym willi, ich współczesna architektura pozwoli kontrolować przenikanie promieni słonecznych do wnętrz- latem tworząc cień, natomiast zimą wystawiając okna na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Standardowe wyposażenie rezydencji obejmuje prywatny ogród, odkryty taras i prywatny basen. Podgrzewany basen z automatycznym przykryciem i jacuzzi to standard w niektórych willach, a w innych może być dodany na życzenie Klienta.

Deweloper zadbał o zdrowie i komfort właścicieli- w związku z tym Encosta zostanie zbudowana z całkowicie naturalnych materiałów, w tym drewnianych i kamiennych podłóg z ogrzewaniem podłogowym oraz ekologicznych, niskoemisyjnych farb i okładzin ściennych.

STANDARD :

W oparciu o pasywny projekt budynków z wykorzystaniem energii słonecznej i najnowsze systemy zarządzania energią odnawialną, Encosta została zaprojektowana tak, aby zużywać 25% energii, jaką zużywają podobne domy, zbudowane zgodnie z tradycyjnymi standardami.

Domy Encosta są wyposażone w zaawansowane materiały i najnowsze technologie zarządzania energią odnawialną, aby mogły być zasilane i działać poza siecią.
* Konstrukcja pasywno-słoneczna.
* System termicznych paneli słonecznych do podgrzewania wody.
* Panele fotowoltaiczne z bateriami akumulatorowymi.
* Grill gazowy.
* Zbiornik 40m3 z retencją wody deszczowej do użytku na zewnątrz.

Farby i okładziny ścienne o niskiej emisji;
100% naturalny materiał, w tym wykończenia z drewna i kamienia.

Zapraszam do kontaktu!
Dodatkowe dane
 • Umeblowanie: Częściowo
 • Wideofon: Tak
 • Osiedle zamknięte: Tak
 • Rolety: Tak
 • Alarm: Tak
 • Stan: bardzo dobry
Inwestycja: Praia da Luz

Praia da Luz

PRAIA DA LUZ – DIAMENT Z LAGOS. ALGARVE. PORTUGALIALuz to cudowna miejscowość nadmorska położona 5 km od Lagos, w pobliżu Parku Narodowego Costa Wincentyna. Chociaż technicznie Luz nadal jest częścią Lagos, to fizycznie oddziela je klif o 2km szerokości. Ta fizyczna separacja pozwoliła Luz zachować tożsamość małej rodzinnej wioski nad oceanem,…

Nr oferty: 515988

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.