Portugalia

 • Powierzchnia 200 - 480
 • Pokoje 6
 • Data zakończenia II/2023
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

1 550 000 - 2 675 000 EUR

7 750 - 5 573 EUR / m²

Portugalia

Praia da Luz

PRAIA DA LUZ – DIAMENT Z LAGOS.
ALGARVE. PORTUGALIA

Luz to cudowna miejscowość nadmorska położona 5 km od Lagos, w pobliżu Parku Narodowego Costa Wincentyna. Chociaż technicznie Luz nadal jest częścią Lagos, to fizycznie oddziela je klif o 2km szerokości. Ta fizyczna separacja pozwoliła Luz zachować tożsamość małej rodzinnej wioski nad oceanem, mimo że przeszła poważną transformację z wioski rybackiej w raj dla plażowiczów.

Chociaż ocean w Praia da Luz jest ogólnie spokojne, duże fale z północnego zachodu z Cabo de São Vicente tworzą niesamowite warunki do surfowania w Luz, głównie zimą. Poza tym czyste, błękitne wody i piaszczyste dno z ciekawymi półkami i formacjami skalnymi sprawiają, że Luz jest naturalnym podwodnym rajem dla nurków.

LUKSUSOWE WILLE Z WIDOKIEM NA OCEAN. ALGARVE PORTUGALIA

Encosta da Luz to pierwszy zrównoważony projekt w Praia da Luz, oferujący osiem nowoczesnych luksusowych rezydencji o powierzchni od 350 do 480m2. Encosta da Luz to jeden z ostatnich dostępnych terenów w Praia da Luz, z prywatnością i panoramicznym widokiem na ocean.

Wille zbudowane zostaną zgodnie ze standardami domów pasywnych i dostosowane do warunków pogodowych panujących w Algarve.  Dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanych systemów zarządzania energią słoneczną i wodą, a także najlepszych technologii izolacji, obniżone zostaną koszty utrzymania domów i powstaną projektu prawdziwie ekologiczne.

Zgodnie z projektem pasywno-słonecznym willi, ich współczesna architektura pozwoli kontrolować przenikanie promieni słonecznych do wnętrz- latem tworząc cień, natomiast zimą wystawiając okna na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Standardowe wyposażenie rezydencji obejmuje prywatny ogród, odkryty taras i prywatny basen. Podgrzewany basen z automatycznym przykryciem i jacuzzi to standard w niektórych willach, a w innych może być dodany na życzenie Klienta.

Deweloper zadbał o zdrowie i komfort właścicieli-  w związku z tym Encosta zostanie zbudowana z całkowicie naturalnych materiałów, w tym drewnianych i kamiennych podłóg z ogrzewaniem podłogowym oraz ekologicznych, niskoemisyjnych farb i okładzin ściennych.

EKO- PRZYJAZNE
W oparciu o pasywny projekt budynków z wykorzystaniem energii słonecznej i najnowsze systemy zarządzania energią odnawialną, Encosta została zaprojektowana tak, aby zużywać 25% energii, jaką zużywają podobne domy, zbudowane zgodnie z tradycyjnymi standardami.

EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA, AKUSTYCZNA I CIEPLNA
Domy Encosta są wyposażone w zaawansowane materiały i najnowsze technologie zarządzania energią odnawialną, aby mogły być zasilane i działać poza siecią.
• Konstrukcja pasywno-słoneczna;
• System termicznych paneli słonecznych do podgrzewania wody;
• Panele fotowoltaiczne z bateriami akumulatorowymi
• Grill gazowy
• Zbiornik 40m3 z retencją wody deszczowej do użytku na zewnątrz.

NATURALNE I EKOLOGICZNE WYKOŃCZENIA
Farby i okładziny ścienne o niskiej emisji;
100% naturalny materiał, w tym wykończenia z drewna i kamienia.

 
Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 22209

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
118827 Dom 6 480 m² 2 675 000 EUR Zobacz ofertę
558805 Dom 6 350 m² 2 250 000 EUR Zobacz ofertę
515988 Dom 6 300 m² 2 100 000 EUR Zobacz ofertę
634211 Dom 6 200 m² 1 550 000 EUR Zobacz ofertę
989156 Dom 6 250 m² 1 950 000 EUR Zobacz ofertę
294423 Dom 6 350 m² 2 135 000 EUR Zobacz ofertę
934998 Dom 6 440 m² 2 550 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

klaudia-bartosiewicz-nieruchomosci zagraniczne

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Specialist

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.