Sprzedane

Warszawa, Mokotów, Sadyba

 • Powierzchnia 380
 • Powierzchnia działki 790
 • Pokoje 10
 • Rok budowy 1929
 • Dom Na sprzedaż

4 900 000 PLN

12 895 PLN / m²

Warszawa, Mokotów, Sadyba

Wolnostojący dom na Sadybie

WOLNOSTOJĄCY DOM W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI
Prosta bryła budynku, piękny ogród i perfekcyjna lokalizacja – serce warszawskiej, starej Sadyby, to główne atuty tej nieruchomości.

Sadyba, w założeniach projektowych Miasta – Ogrodu Czerniaków, została planowana w latach 20 jako osiedle z willami dla wyższego szczebla urzędników.
Ulica powstała w latach budowy miasta-osiedla Czerniaków na dawnych terenach fortecznych. Zabudowę ulicy wznoszono w latach 1924-1939. Tworzyły ją głównie domy jednorodzinne otoczone ogrodami.  
Spacer ulicami Sadyby z alejami drzew i kameralną zabudową robi na przechodniach niezwykłe wrażenie. Oto pośród nowoczesnej, wielkomiejskiej zabudowy pojawia się małomiasteczkowy klimat.

PRZESTRONNY DOM Z WIELKIM POTENCJAŁEM
Ukryty w zieleni dom, ma ogromny potencjał stania się najpiękniejszym domem na Starej Sadybie. Cztery kondygnacje – z przestronnym,  wysokim poddaszem, dwoma wysokimi piętrami oraz piwnica stwarzają możliwość stworzenia luksusowej willi jednorodzinnej lub nowoczesnej kamienicy z funkcjonalnymi apartamentami; 
Pozostałe z lat dwudziestych ubiegłego wieku elementy poręczy i barierek podkreślają niezwykły i cudowny klimat nieruchomości.
Duża działka ze starodrzewiem i licznymi nasadzeniami doskonale wpisuje się w założenia Miasta Ogrodu Czerniaków.

SERCE SADYBY | SERCE WARSZAWY
Obecna założenia miejskie i trend polegający na kolażu starej tkanki miejskiej oraz nowoczesnych obiektów społecznych – szkoły międzynarodowe, centra handlowe, restauracje, sprawiają, że mieszkanie na Sadybie jest jedną z najlepszych i najbardziej pożądanych osiedli Warszawy.

Dodatkowe dane
 • Taras: 1
 • Piwnica: 1
 • Poddasze: 1
 • Parking: 1
 • Ogród: 1
 • Stan: do remontu
Lokalizacja

Sadyba

Sadyba to osiedle zlokalizowane w południowej części Mokotowa. Jedną z granic jest naturalny zbiornik wodny Jeziorko Czerniakowskie, które wraz z zielenią dookoła stanowi Rezerwat Przyrody. To niezwykłe miejsce na spacery, urządzanie pikników, a nawet kąpiele w jeziorze. Nazwa osiedla „Sadyba” wywodzi się z założonej w 1923 r. Oficerskiej Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „Sadyba”, która budowała domy dla wysoko postawionych oficerów. Kameralna uliczki znane są ze szlaków latarni gazowych i pięknych willi budowanych z rozmachem.

Nr oferty: 941494

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Katarzyna Walędzik

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.