Andalusia, Málaga, Sierra blanca

 • Powierzchnia 421
 • Powierzchnia działki 60
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

3 000 000 EUR

7 126 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Sierra blanca

4 bedrooms House for sale in Sierra Blanca

MEISHO HILLS to emblematyczny projekt nowoczesnych luksusowych nieruchomości położonych w wyjątkowej i ekskluzywnej urbanizacji Sierra Blanca. Kompleks oferuje spektakularne widoki na morze i góry oraz piękne wspólne ogrody z 3 strefami spa, podgrzewanym krytym basenem, sauną, łaźnią turecką i siłownią. Oprócz tego dostępne są 2 baseny zewnętrzne i całodobowa ochrona.
Mamy zaszczyt zaoferować Państwu tę zupełnie nową nieruchomość, gustownie urządzoną designerskimi meblami, w pełni wyposażoną i wyposażoną w luksusowe urządzenia. Oferuje podgrzewane podłogi, klimatyzację ciepłą i zimną, system inteligencji domowej, jacuzzi w każdej łazience, prywatny garaż, wspaniałe widoki, prywatny basen i wiele innych przyjemnych szczegółów.
Wszystko dla najwyższego komfortu i najbardziej wymagającego gustu. NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ!

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R2662976

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.