Portugalia

 • Powierzchnia 36 - 85
 • Pokoje 1 - 3
 • Data zakończenia I/2024
 • Stan inwestycji W budowie
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Portugalia

Alcantara Lofts

Zjawiskowe Lofty Alcântara, zajmują dawne pomieszczenia Bingo Atlético Clube de Portugal. Autorem tego niezwykle nowoczesnego, a zarazem klasycznego projektu, jest Manuel Cotinelli Telmo Pardal Monteiro. Ta nietuzinkowa nieruchomość proponuje 33 'lofty’ od poziomu 0 do 2, z basenem i wewnętrznym ogrodem.  Warto wspomnieć na czym polega zachowanie klasyki a jednocześnie nadanie powiewu futurystycznego tej inwestycji:  fasada zewnętrzna z XIX wieku zostaje w pełni zachowana wraz ze wszystkimi jej elementami, a jedynie wnętrze obiektu otrzyma metamorfozę na miarę budownictwa najwyższej rangi przy użyciu najlepszej jakości materiałów.

LOKALIZACJA

Alcântara Lofts należy do części obszaru miejskiego przechodzącego szybki rozwój i transformację, gdzie kilka bardzo ważnych projektów nieruchomościowych znajduje się w początkowej fazie. Inwestycja znajduje się w bliskiej odległości do niedawno otwartego szpitala Hospital Cuf Tejo.

Nr oferty: 27720

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.