Hiszpania, Communidad Valencia

 • Powierzchnia 82 - 82
 • Piętra 1
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia II/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

429 000 - 429 000 EUR

5 232 - 5 232 EUR / m²

Hiszpania, Communidad Valencia

Anna

„Anna” składa się z 22 apartamentów i dupleksów z 2 lub 3 sypialniami rozmieszczonych w 4 blokach. Do ich dyspozycji są wspólne ogrody i 2 baseny. Nieruchomości są schodkowe, więc nie znajdują się bezpośrednio jeden na drugim, jak w przypadku tradycyjnego mieszkania i mają tylko jednego sąsiada po jednej stronie.

Te dwupokojowe apartamenty na pierwszym piętrze mają niezwykle jasną kuchnię na otwartym planie z salonem/jadalnią, która w całości wychodzi na duży taras, a także pomieszczenie gospodarcze i 2 łazienki. Są zbudowane z bardzo wysokiej jakości materiałów i wyposażone w ciepłą i zimną klimatyzację za pośrednictwem systemu kanałowego, ogrzewanie podłogowe i ciepłą wodę z systemu aerotermalnego. Są również wyposażone w kompletnie wyposażone łazienki i kuchnie ze sprzętem AGD. Ten dom jest sprzedawany z 2 podziemnymi miejscami parkingowymi i komórką lokatorską wliczonymi w cenę, a opcjonalnie dostępne są dodatkowe miejsca parkingowe i komórki lokatorskie.

Domy w Font del Llop Golf Resort oferują niesamowite widoki na pole golfowe i góry. Są doskonale położone, blisko wszystkiego, a jednocześnie wystarczająco daleko, aby być cichym, spokojnym i otoczonym naturą. Elche oddalone jest o zaledwie 10 minut, Aspe o 5 minut, Alicante o 20 minut, plaże o 20 minut, a lotnisko w Alicante o 15 minut. Niezależnie od tego, czy grasz w golfa, czy nie, mieszkanie w Font del Llop Golf Resort jest przywilejem. Pole golfowe Font del Llop jest pełne rodzimych roślin i drzew, z dużym wyborem ścieżek do uprawiania turystyki pieszej lub rowerowej i cieszenia się przyrodą. W klubie znajduje się wspaniała śródziemnomorska restauracja z tarasami z widokiem na piękne pole golfowe i góry, gdzie serwowane są pyszne typowe dania, a czasami odbywają się imprezy i przyjęcia. Po zakończeniu budowy na miejscu będzie duży wybór udogodnień, w tym sklepy, supermarket, hotel, siłownia i teren sportowy.
Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 42896

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
798801 Apartament 3 1 82 m² 429 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.