Hiszpania

 • Powierzchnia 194 - 194
 • Data zakończenia I/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

10 500 000 - 10 500 000 EUR

54 124 - 54 124 EUR / m²

Hiszpania

VILLA PENELOPE MODEL

Wolnostojąca willa typu deluxe z 3 sypialniami i 3 łazienkami w bardzo pożądanej dzielnicy Campoamor.  Nieruchomość składa się z salonu/jadalni oraz wyposażonej kuchni.

Dehesa de Campoamor szybko staje się jednym z „miejsc” do życia na Costa Blanca. Willa, którą lepiej widać na załączonych zdjęciach, naprawdę trzeba zobaczyć, aby w nią uwierzyć.

Znajduje się w odległości krótkiego spaceru od przystani Puerto Deportivo Miguel Caballero, a także plaż z czystym, błękitnym morzem. Jak można się spodziewać, wszystkie udogodnienia znajdują się w odległości spaceru, restauracje, bary, bistra, banki i sklepy.

Największe centrum handlowe na Costa Blanca, La Zenia Boulevard, znajduje się w odległości 15 minut jazdy samochodem. W centrum znajdują się liczne designerskie sklepy, a także bardziej rozpoznawalne marki High St. Istnieje również wiele punktów gastronomicznych, od wysokiej jakości restauracji po fast food.

Dla miłośników golfa Lomas de Campoamor znajduje się w odległości spaceru.

Willa znajduje się 35 minut jazdy samochodem od lotniska w Murcji i 45/50 minut od Alicante. Prywatny basen. Parking. Dziedziniec. Ogród 500m2.

Nr oferty: 33438

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.