Hiszpania

 • Powierzchnia 88 - 130
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

495 000 - 1 650 000 EUR

5 625 - 12 693 EUR / m²

Hiszpania

Apartamenty Fuengirola

Apartamenty Fuengirola to nowoczesny kompleks zlokalizowany w mieście Fuengirola, tylko 10 minut spacerem od pięknej, piaszczystej plaży. Składa się on z 224 jednostek mieszkalnych: apartamentów na parterze z własnymi ogrodami, apartamentów na pierwszym piętrze oraz przestronnych penhousów. W pobliżu inwestycji znajdują się stacje benzynowe, sklepy, apteki, restauracje, cukiernie i punkty usługowe. Odległość do pociągu jadącego prosto na lotnisko AGP Malaga jak i do centrum Malagi to 5 minut.

Apartamenty

Apartamenty z dwiema lub trzema sypialniami wyróżniają się najnowszymi rozwiązaniami z zakresu zrównoważonego rozwoju i efektywności energetycznej oraz doskonałą jakością wykończenia.
Każdy apartament będzie miał orientację południową/południowo-zachodnią, które gwarantuje najlepsze widoki, dwa miejsca postojowe oraz komórkę lokatorską. 
W momencie oddania będą całkowicie wykończone i wyposażone w klimatyzację (ciepło-zimno), ogrzewanie podłogowe oraz oświetlenie punktowe (halogeny w łazienkach, kuchni, salonie i sypialniach). Kuchnie będą wyposażone w nowoczesny sprzęt AGD (lodówkę, zamrażarkę, pralkę, suszarkę, mikrofalówkę, okap, płytę ceramiczną).
Ogromnym walorem inwestycji jest ponad 20 000m2 zielonych terenów krajobrazowych z rodzimą roślinnością śródziemnomorską.

Inwestycja będzie gotowa w kwietniu 2024 roku.

Nr oferty: 30126

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.