Hiszpania

 • Powierzchnia 596 - 596
 • Data zakończenia I/2018
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

4 750 000 - 4 750 000 EUR

7 970 - 7 970 EUR / m²

Hiszpania

Benahavís

Elegancka andaluzyjska rezydencja nasycona współczesnymi wnętrzami, stojąca dumnie na zboczu El Madroñal. Szczycąc się uprzywilejowaną pozycją na wzniesieniu, oferuje wspaniałe panoramiczne niesamowite widoki na morze i góry.
Została zaprojektowany tak, aby oferować to, co najlepsze w życiu na świeżym powietrzu: przestronne zadaszone i odkryte tarasy, bujną otaczającą roślinność, basen z wbudowanymi elementami wodnymi, jacuzzi i grill z jadalnią na świeżym powietrzu z przepięknym widokiem na morze.

Ma otwartą przestrzeń z 5 sypialniami i 6 łazienkami, ścianą bodega, w pełni wyposażoną siłownią, kinem i pralnią.
Powierzchnia działki: 4017 m2.

Nr oferty: 33363

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.