Praga-Południe, Saska Kępa, Berezyńska

 • Powierzchnia 149 - 149
 • Pokoje 6
 • Data zakończenia I/2016
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

15 000 - 15 000 PLN

101 - 101 PLN / m²

Praga-Południe, Saska Kępa, Berezyńska

Berezyńska 13

Na ulicy Berezyńskiej 13, w sąsiedztwie willi i kamienic z lat 20 i 30-tych, powstał butikowy
apartamentowiec mieszczący jedynie trzy lokale – dwa o powierzchni 140 m. kw. oraz jeden 120- metrowy, za to z dostępem do ogrodu. Budynek wpisuje się w nurt architektury modernistycznej początku XX wieku i harmonijnie wtapia się w otaczającą zabudowę Saskiej Kępy. Za projekt odpowiada pracownia architektoniczna MAG Architekci Marcin Grzyb

Inwestycję charakteryzują: Prestiżowa lokalizacja, butikowy charakter, unikalny design, wysoka jakość wykończenia, spokojna okolica.

Infrastruktura okolicy: Położenie w pobliżu restauracji i kawiarni na ulicy Francuskiej, sklepy, usługi, bank, piekarnia, przystanki autobusowe, stadion narodowy, Park Skaryszewski, Most Poniatowskiego

Jeśli poszukujesz nieruchomości na wynajem lub sprzedaż w inwestycji Berezyńska 13,
zapraszamy do kontaktu z biurem Partners International Premium Real Estate Agency.
Nasi doświadczeni agenci nieruchomości z przyjemnością pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej oferty.

—————————————————————————————————–

Situated among modernist villas of the early XX-th century, this prestigious investment perfectly blends in with a geometric minimalist shape and toned facade. It accommodates only three apartments, two 140 square metres and one 120 square metres, on ground floor, with adjacent garden. Project designed by MAG Architekci Marcin Grzyb.

Investment details: Highest standard of exterior and interior design, prestigious location, close proximity to fashionable restaurants and cafes on Francuska street, peaceful neighbourhood.

Local infrastructure: Restaurants, cafes, shops, services, bus stops, bank, bakery, spa, national stadium, Skaryszewski Park, Poniatowskiego Bridge.

If you are interested in a property within this investment, whether for rent or for sale, do not hesitate to contact us at Partners International Premium Real Estate Agency.
Our real estate agents will assist you with the highest level of expertise.

Nr oferty: 7723

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Zrealizowane transakcje w tej inwestycji

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.