Praga-Południe, Saska Kępa, Londyńska

 • Data zakończenia I/2016
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Praga-Południe, Saska Kępa, Londyńska

Londyńska 5

Londyńska 5 to usytuowany w zacisznej lokalizacji na Saskiej Kępie, kameralny, trzypiętrowy apartamentowiec z zielonym wewnętrznym dziedzińcem.

Inwestycja oferuje 27 przestronnych
mieszkań o niezwykle komfortowej wysokości 3,3 m. Budynek wykończony został naturalnymi
materiałami – piaskowcem i drewnem. W podziemiach znajduje się dwupoziomowy garaż. Cały budynek wyposażony jest w inteligentny system zarządzania.

Inwestycję charakteryzują:
Wysoki standard wykończenia, kameralne usytuowanie, eleganckie lobby, zielony wewnętrzny
dziedziniec, inteligentny system sterownia, parking podziemny, jasne i przestronne apartamenty.
Lokalna infrastruktura:
Sklepy, restauracje, kawiarnie, apteki, przychodnia i szpital dziecięcy, szkoły, przedszkola, żłobki, obiekty sportowe i rekreacyjne, Park Skaryszewski, kluby fitness, salony kosmetyczne, banki.

Jeśli poszukujesz nieruchomości na wynajem lub sprzedaż w inwestycji Londyńska 5,
zapraszamy do kontaktu z biurem Partners International Premium Real Estate Agency.
Nasi doświadczeni agenci nieruchomości z przyjemnością pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej oferty.

—————————————————————————————————–

Londynska 5 is a peacefully located three storey apartment building in the artistic neighbourhood of Saska Kępa. The development accommodates 27 spacious apartments with unusual ceiling height of 3.3 m. The facade has been decorated with sandstone and wooden elements. The investment offers a welcome space, a green patio and an underground car park.

Investment details:
Peaceful location, high standard of finishing works, intelligent home technology, underground car park, green areas in the neighbourhood.
Local infrastructure:
Shops, restaurants, cafes, pharmacies, children’s hospital, school, preschools, sports and
recreational facilities, Skaryszewski Park, national stadium, fitness clubs, beauty salons, banks, services.

If you are interested in a property within this investment, whether for rent or for sale, do not hesitate to contact us at Partners International Premium Real Estate Agency.
Our real estate agents will assist you with the highest level of expertise.

Nr oferty: 7771

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.