Praga-Południe, Saska Kępa, Saska

 • Data zakończenia I/2014
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Praga-Południe, Saska Kępa, Saska

Saska Meridian

Saska Meridian to butikowa rezydencja zlokalizowana w obrębie prestiżowej i kameralnej Saskiej Kępy. Znajduje się w niej zaledwie 6 luksusowo urządzonych apartamentów. Bryła budynku idealnie wpisuje się w charakter minimalistycznej, willowej zabudowy dominującej w okolicy. Zastosowane w projekcie najwyższej jakości naturalne materiały, takie jak kamień i szkło, podkreślają modernistyczny styl uwodzący pięknem formy i szlachetnością detali.

Inwestycję Saska Meridian charakteryzują:

Kameralny charakter, nowoczesny design, duża dbałość o detale wykończeniowe, prestiżowa lokalizacja.

Lokalna infrastruktura:

Bliskość terenów zielonych – Park Skaryszewski, willowa zabudowa, szkoły, przedszkola, sklepy i punkty usługowe, kawiarnie i restauracje, autobusy, tramwaje, metro Stadion Narodowy.

Jeśli poszukujesz nieruchomości na wynajem lub sprzedaż w inwestycji zapraszamy do kontaktu z biurem Partners International Premium Real Estate Agency. Nasi doświadczeni agenci nieruchomości z przyjemnością pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej oferty.

Sprawdź inne inwestycje, które mamy w ofercie TUTAJ

Nr oferty: 7867

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.