Portugalia

 • Powierzchnia 38 - 245
 • Pokoje 2 - 5
 • Data zakończenia I/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Portugalia

Marques de Abrantes 115

Sąsiedztwo ważnego pałacu w Lizbonie, od którego pochodzi nazwa i szyk, inwestycji Marquês de Abrantes zobowiązuje do wysokiego standardu zarówno pod względem architektonicznym i standardem wykończenia. Jest to budynek i projekt stworzony od podstaw, ale doskonale wkomponowanym w lokalną scenerię i atmosferę miasta. Za ten wyjątkowy projekt odpowiada znana firma architektoniczna Ricardo Carvalho Arquitetos e Associados.  Ta niezwykła nieruchomość charakteryzuje się nowoczesnym a zarazem wyjątkowo funkcjonalnym stylem i budownictwem.  Garaż dla mieszkańców jest ogromnym atutem w tej okolicy. Na dachu budynku znajduje się wspaniały punkt widokowy na rzekę Tag, co dodaje mu nieporównywalnego uroku. Oczekiwanie na zachód słońca w tej okolicy to magiczny moment z którego Lizbona słynie na cały świecie.

Ten wyjątkowy budynek, położony w pobliżu rzeki Tag, zapewnia jedno z najlepszych doświadczeń mieszkaniowych, jakie Lizbona ma do zaoferowania. Pozwala swoim domownikom nie tylko korzystać ze sprzyjającego śródziemnomorskiego słońca przez 8 miesięcy w roku, ale także zachęca do kąpieli w prywatnych basenach przynależących do mieszkań. A wszystko to jednocześnie ciesząc się niezakłóconym widokiem na rzekę.  

Nr oferty: 27729

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.