Portugalia

 • Powierzchnia 120 - 140
 • Data zakończenia I/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

545 000 - 750 000 EUR

4 542 - 5 358 EUR / m²

Portugalia

Masana

Masana Algarve, to resort zlokalizowany w pierwszej linii brzegowej Oceanu, położony w Algarve- jednej z najbardziej ekskluzywnych Europejskich destynacji. Inwestycja położona jest w całości frontem do oceanu, dzięki czemu widok z każdego apartamentu daje niesamowite wrażenia.
Ośrodek oferuje 52 wysokiej klasy apartamenty z jedną i dwoma sypialniami, każdy z dużym prywatnym tarasem, z którego powiew bryzy oceanicznej czuć przez cały rok.
Obiekt posiada bezpośredni dostęp do oceanu, a także wiele udogodnień dla mieszkańców inwestycji, między innymi:

– Strzeżona, dostępna 24 godziny na dobę recepcja
– Basen, piękne grody krajobrazwe i ścieżki do pieszych wędrówek
– Restauracja i bar
– Sale do pracy i spotkań
– SPA i sala fitness
– Ogrody jogi i zen
– Wewnętrzny market z lokalnymi produktami, sałatkami, sokami i przekąskami

Masana oferuje 52 apartamenty z 1 i 2 sypialniami, wszystkie wyposażone w najwyższej klasy urządzenia, meble i wykonaną na zamówienie stolarkę oraz tarasy. Użycie naturalnych materiałów daje poczucie bliskości natury, zapewniając niebywały komfort w przytulnych wnętrzach.
Projekt Masana wyznacza, nowy wyższy standard w okolicy.

Nr oferty: 33402

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.