Warszawa, Mokotów, Broniwoja

 • Data zakończenia I/2016
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Warszawa, Mokotów, Broniwoja

Broniwoja 5

Inwestycja przy Broniwoja 5 to dziesięć luksusowych apartamentów oferujących najnowsze
rozwiązania technologiczne i architektoniczne. Zachwycający projekt łączy grafitową cegłę
elewacyjną z białym szkłem laminowanym, panoramicznymi oknami i przestronnymi balkonami.

Wnętrza wykończone zostały w nowoczesnym stylu przy użyciu takich materiałów jak egzotyczne drewno, stal nierdzewna i granit. W przestronnym holu do dyspozycji mieszkańców pozostaje concierge. Za projekt odpowiada pracownia 90 Architekci S.C.

Inwestycję charakteryzują: najwyższy standard wykończenia przy wykorzystaniu naturalnych materiałów, garaż podziemny z gniazdami do ładowania samochodów elektrycznych, przestronna winda, recepcja, nowatorskie rozwiązania techniczne, innowacyjny projekt architektoniczny.

Infrastruktura okolicy: doskonała komunikacja do centrum, tramwaj, autobus, stacja metra Wierzbno, centrum handlowe Galeria Mokotów, fitness klub, usługi.

Jeśli poszukujesz nieruchomości na wynajem lub sprzedaż w inwestycji Broniwoja 5, zapraszamy do kontaktu z biurem Partners International Premium Real Estate Agency.
Nasi doświadczeni agenci nieruchomości z przyjemnością pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej oferty.

Nr oferty: 7726

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.