Mokotów, Stary Mokotów, Łowicka

 • Powierzchnia 87 - 87
 • Piętra 5
 • Pokoje 2
 • Data zakończenia I/2014
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

6 000 - 6 000 PLN

69 - 69 PLN / m²

Mokotów, Stary Mokotów, Łowicka

Łowicka 23 i 25

Dwa sąsiadujące ze sobą budynki charakteryzujące się nowoczesną, ponadczasową bryłą i
eleganckimi elementami wykończeniowymi, całość projektu pracowni architektonicznej Atelier 3. W budynku przy Łowickiej 23 do dyspozycji mieszkańców oddano kameralne lobby a w otoczeniu Łowickiej 25 znajduje się urokliwe zielone patio. Na parterze znajdują się lokale użytkowe i biura a w podziemiach parking.

Inwestycję charakteryzują:
Kameralne usytuowanie w doskonałej lokalizacji na Mokotowie, nowoczesny projekt, duża
estetyka wykonania, świetna komunikacja z centrum
Lokalna infrastruktura:
Sklepy, restauracje, kawiarnie, szkoły, przedszkola, uczelnia wyższa, szpital, tramwaje, autobusy, metro, park Pole Mokotowskie, Galeria Mokotów

Jeśli poszukujesz nieruchomości na wynajem lub sprzedaż w inwestycji Łowicka 23 i 25,
zapraszamy do kontaktu z biurem Partners International Premium Real Estate Agency.
Nasi doświadczeni agenci nieruchomości z przyjemnością pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniejoferty.

—————————————————————————————————–

Two neighbouring apartment buildings designed in a timeless modern style and elegantly finished according to architectural concept of Atelier 3 studio. The Lowicka 23 development offers a reception area whereas around the other building a green area has been set up for residents to calm and unwind. On ground floor commercial establishments are located. Residents have at their disposal a two storey underground car park.

Investment details:
Peaceful location, close to the city centre, esthetic contemporary design, great communication.
Local infrastructure:
Shops, restaurants, cafes, schools, preschools, high school, hospital, trams, underground, city park, Galeria Mokotow shopping centre

If you are interested in a property within this investment, whether for rent or for sale, do not hesitate to contact us at Partners International Premium Real Estate Agency.
Our real estate agents will assist you with the highest level of expertise.

Lokalizacja

Górny Mokotów i Stary Mokotów

Górny I Stary Mokotów są położone ponad skarpą, w północno-zachodniej części Mokotowa. Ślady epoki wojny pozostawiły wiele śladów na warszawskim Mokotowie, czyniąc te dzielnice wyjątkową pod względem historycznym. Na szczęście, architektura została częściowo zachowana i do dziś cieszy oko mieszkańców i przechodniów. Właśnie z uwagi na zachowaną w dużym stopniu zabudowę przedwojenną oraz willowy charakter Stary Mokotów jest uważany za jedną z najbardziej pożądanych i ekskluzywnych dzielnic stolicy.
Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 7774

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
844127 Apartament 2 5 87 m² 6 000 PLN Zobacz ofertę

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Zrealizowane transakcje w tej inwestycji

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.