Mokotów, Stary Mokotów, Kazimierzowska

 • Powierzchnia 98 - 98
 • Piętra 5
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia I/2014
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

8 000 - 8 000 PLN

82 - 82 PLN / m²

Mokotów, Stary Mokotów, Kazimierzowska

Klimt House

Kameralny budynek apartamentowy inspirowany dziełami Gustawa Klimta. Motywy twórczości artysty znajdziemy w pieczołowicie zaaranżowanych częściach wspólnych, wykończonych przy użyciu szlachetnych materiałów, co daje efekt niezwykłej elegancji, zmysłowości i poprzez dobór kolorystyki stanowi wyraźne nawiązanie do dzieł mistrza. Do dyspozycji mieszkańców oddano specjalną strefę relaksu, gdzie znajduje się sala fitness, sauna oraz pomieszczenie relaksacyjne.

Inwestycję charakteryzują:
Kameralny charakter, duże walory estetyczne, wysoka jakość wykończenia, doskonała
komunikacja.
Lokalna infrastruktura:
Park Dreszera, Pole Mokotowskie, Park Morskie Oko, doskonale rozwinięta sieć połączeń
komunikacyjnych, sklepy, punkty usługowe, restauracje, kawiarnie, szkoły, przedszkola.

Jeśli poszukujesz nieruchomości na wynajem lub sprzedaż w inwestycji Klimt House zapraszamy do kontaktu z biurem Partners International Premium Real Estate Agency.
Nasi doświadczeni agenci nieruchomości z przyjemnością pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej oferty.

—————————————————————————————————–

Klimt House is a modern apartment building developed with great attention to details. Located in the old Mokotow, it is surrounded by classical villas and townhouses. The design draws inspiration from Gustav Klimt’s secessionist art and the painter’s influences are visible in the arrangement of common spaces. The investment has been finished with highest quality materials which create the atmosphere of elegance and prestige. The residents may use private spa area, gym and a long hall.

Investment details:
Discreet and peaceful surroundings, prestigious neighbourhood, high esthetic values,
Local infrastructure:
Dreszera park, Pole Mokotowskie, Morskie Oko Park, well communicated with the city centre, shops, commercial establishments, service points, restaurants, cafes, schools, preschools.

If you are interested in a property within this investment, whether for rent or for sale, do not hesitate to contact us at Partners International Premium Real Estate Agency.
Our real estate agents will assist you with the highest level of expertise.

Lokalizacja

Górny Mokotów i Stary Mokotów

Górny I Stary Mokotów są położone ponad skarpą, w północno-zachodniej części Mokotowa. Ślady epoki wojny pozostawiły wiele śladów na warszawskim Mokotowie, czyniąc te dzielnice wyjątkową pod względem historycznym. Na szczęście, architektura została częściowo zachowana i do dziś cieszy oko mieszkańców i przechodniów. Właśnie z uwagi na zachowaną w dużym stopniu zabudowę przedwojenną oraz willowy charakter Stary Mokotów jest uważany za jedną z najbardziej pożądanych i ekskluzywnych dzielnic stolicy.

Nr oferty: 7768

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.