Hiszpania

 • Powierzchnia 123 - 123
 • Piętra 1
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia IV/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

440 000 - 440 000 EUR

3 578 - 3 578 EUR / m²

Hiszpania

Capri Apartments

Capri na nowo interpretuje śródziemnomorskie dziedzictwo
Costa del Sol poprzez nowoczesną, wysokiej jakości architekturę.
Środowisko płynnie wtapia się w naturalne otoczenie. Ogrody są w pełni zagospodarowane aby pomieścić spektakularne obszary wspólne, ustawione w wspaniałym otoczeniu New Golden Mile.

Ten innowacyjny i zrównoważony projekt ma na celu zapewnienie prawdziwie śródziemnomorski styl życia. Aby życie toczyło się w Twoim tempie. Zainspirowany solidnością klasycznych konstrukcji, a jednocześnie nasycony płynnymi konturami. Inteligentnie zacienione powierzchnie zewnętrzne, przestronne tarasy i okna zapewniają najlepsze wykorzystanie światła słonecznego przez cały rok. Te szczegóły projektowe łączą piękno środowiska zewnętrznego ze wszystkimi wygodami domu.

Capri wychodzi na Morze Śródziemne, jednocześnie będąc
osłonięty przez góry Sierra Bermeja, wtapiając się w naturalny krajobraz.Odkryj tysiąc odcieni wschodu słońca na horyzoncie
i rozkoszuj się imponującymi zachodami słońca, które wyznaczają
początek długich letnich wieczorów. Czy to na jednym z
dużych tarasach, w prywatnym ogrodzie lub na panoramicznym solarium na penthouse solarium, gdziekolwiek jesteś, będziesz mieć
Morze Śródziemne u swoich stóp.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 40382

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
532445 Apartament 4 1 123 m² 440 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.