Hiszpania

 • Powierzchnia 370 - 370
 • Data zakończenia I/2023
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

2 265 000 - 2 265 000 EUR

6 122 - 6 122 EUR / m²

Hiszpania

Willa Rio Real

Są miejsca, które olśniewają od pierwszego wejrzenia. Ta luksusowa willa, położona w jednej z najlepszych części Marbelli, jest jedną z nich. 
Zlokalizowana w obrębie urbanizacji z całodobową obsługą concierge, na zamkniętej ulicy zapewni Ci prywatność i spokój, których szukasz.

W luksusowej urbanizacji La Finca, w Rio Real, znajdziesz tę wolnostojącą, niedawno wybudowaną willę, z działką o powierzchni 800 m2 i konstrukcją 376 m2 wnętrza + 178 m2 tarasów, od zachodu. Jej ogromnym walorem są tereny zewnętrzne, z ogrodami, prywatnym basenem, tarasem i wyjątkowymi przestrzeniami. 

Na pierwszym piętrze znajduje się duża jadalnia, z eleganckimi i świetlistymi przestrzeniami oraz nowoczesna otwarta i kompletnie wyposażona kuchnia. 
Pomiędzy trzema piętrami rozmieszczonych jest pięć dwuosobowych sypialni, cztery z nich mają duże okna, które pozwalają cieszyć się niezrównanymi widokami. Będziesz mieć również sześć łazienek, dla wygody wszystkich w domu.

W piwnicy znajdziesz dwa duże salony, które możesz dostosować do swoich potrzeb, aranżując je na własną siłownię, salę kinową czy inną przestrzeń.

Nieruchomość posiada garaż na dwa samochody… A jakby tego było mało, niezakłócony widok na morze i góry, senne krajobrazy Marbelli, można podziwiać zarówno na parterze, jak i na pierwszym piętrze,

Nr oferty: 33372

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

agent-nieruchomosci-magdalena-czechowska

Magdalena Czechowska

International Cooperation Specialist

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.