Gdańsk, Śródmieście, Toruńska

 • Data zakończenia IV/2020
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Gdańsk, Śródmieście, Toruńska

Dwie Motławy

Dwie Motławy to kameralna inwestycja, za którą stoi znany

i ceniony deweloper – firma Marvipol Development, zaś jej projekt powstał w pracowni KD Kozikowski Design.

O prestiżu stanowi nie tylko znakomita lokalizacja, ale także standard inwestycji.

Nieruchomość Dwie Motławy znajduje się w sąsiedztwie gdańskiej Wyspy Spichrzów – sercu historycznej części Gdańska, tętniącej życiem z jednej strony, zaś z drugiej, dającej ukojenie z uwagi na spokój i sąsiedztwo rzeki Motławy. Taka lokalizacja oznacza dostęp do bogatej oferty restauracji, kawiarni, obiektów kultury, jak np. Teatr Szekspirowski, Teatr Wybrzeże, czy Polska Filharmonia Bałtycka. Stąd blisko do centrów handlowych (Forum, Madison), czy komunikacji miejskiej, którą sprawie można poruszać się po całym Trójmieście.

Budynek zaprojektowano w formie nowoczesnej bryły, w industrialnym stylu, wykorzystując najwyższej klasy materiały budowlane. Znajdziemy tu więc duże przeszklenia z typowymi dla zabytkowych magazynów podziałami. Czerwono-szara elewacja harmonizuje z częściami wspólnymi, wyróżniając się na tle otaczających ją budynków.

W pięciopiętrowym, nowoczesnym kompleksie mieszkalnym znajdują się apartamenty o powierzchni od 25 do 58 m2.
Prestiżu tej wyjątkowej nieruchomości nadaje eleganckie lobby z recepcją, wyjątkowości zaś – zielony dziedziniec z małą architekturą, stanowiący oazę spokoju w otoczeniu pięknej zieleni.
Dwie Motławy to znakomita propozycja dla osób poszukujących swojego „second home” lub chcą trafnie
i bezpiecznie zabezpieczyć swój kapitał.
Decydując się na zakup mieszkania na wynajem, będzie można skorzystać z oferty zarządzania najmem i zamówić wykończenie lokalu w jednym z proponowanych pakietów.

Nr oferty: 16741

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Małgorzata Drygiel

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.