Gdańsk, Śródmieście, Młyniska

 • Powierzchnia 45 - 45
 • Piętra 1
 • Pokoje 1
 • Data zakończenia IV/2022
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

25 000 - 25 000 PLN

552 - 552 PLN / m²

Gdańsk, Śródmieście, Młyniska

MONTOWNIA

Montownia to wyjątkowa, m.in. z punktu widzenia lokalizacji oraz wartości historycznej – inwestycja realizowana przez uznanego dewelopera – spółkę Spółkę Euro Styl SA z Grypy Kapitałowej Dom Development.

Solidna firma deweloperska stojąca za projektem i budową Montowni to gwarant sukcesu.

Projekt – choć jeszcze jest w fazie realizacji, już został uhonorowany przez jury międzynarodowego konkursu European Property Awards wyróżnieniem w kategorii Commercial Redevelopment/ Renovation (przebudowa/renowacja obiektu komercyjnego).

Inwestycja Montownia w Gdańsku to de facto rewitalizowany budynek faktycznej stoczniowej Montowni pochodzący z lat 30-tych XX wieku i wchodzącego w skład inwestycji DOKI.

Zlokalizowana jest tuż obok historycznej Bramy nr 2 Stoczni Gdańskiej i Sali BHP.

Powstaje na nowym szlaku ciągnącym się od Europejskiego Centrum Solidarności przez DOKI Office i DOKI Living do Muzeum II Wojny Światowej, będzie więc istotnym punktem i przystankiem dla zwiedzających.

Ten zabytkowy budynek dawnej montażowni silników do łodzi podwodnych jest pieczołowicie odrestaurowywany – w jego wnętrzu będzie duży food hall na poziomie parteru oraz apartamenty serwisowane o funkcji hotelowej na pozostałych poziomach ceglanego budynku.

Planowany termin oddania loftów serwisowanych to grudzień 2022.

LOFTY SERWISOWANE w inwestycji MONTOWNIA w gdańsku –

W MONTOWNI znajdzie się 114 loftów serwisowanych o powierzchniach od 37 do 51 m² i wysokości około 5 metrów – każdy z otwartą przestrzenią i wydzieloną częścią dzienną z klimatycznym oknem. We wnętrzu zaplanowano również funkcjonalny aneks kuchenny, wygodną łazienkę i stylową antresolę sypialną dla dwóch osób. Lofty będą w pełni wyposażone i dostosowane do potrzeb wymagających Gości hotelowych.

Wnętrza loftów zainspirowane są industrialną stoczniową architekturą. Zaprojektowano je w dwóch stylach:
– Aquamarine przewidziano w południowej i północnej części budynku, – Navy Blue znajdące się we wschodnich i zachodnich skrzydłach obiektu.

Każdy z nich będzie charakteryzował się ponadprzeciętną wysokością sięgającą nawet 5 metrów i powierzchnią dwukrotnie większą od standardowego pokoju hotelowego.
Duże loftowe okna i przeszklone wejście imponująco doświetlą wnętrza.

Komfortowe, klimatyzowane lofty serwisowane połączą ofertę hotelu z niezależnością i domową wygodą. Będzie to więc znakomita alternatywa dla podróżujących rodzin bądź grup przyjaciół. To również świetne rozwiązanie dla Gości biznesowych zatrzymujących się w Gdańsku na średnie i dłuższe okresy, gdyż daje pełną swobodę, oferując zaplecze kuchenne i dużą przestrzeń.

Lofty serwisowane.  Właściciele loftów serwisowanych będą mieli pewność, że zainwestowali w nieruchomość, której funkcja jest dedykowana wynajmowi. Taki model biznesowy wpisuje się w intencje planowanych rozwiązań prawnych dotyczących najmu krótkoterminowego.

CO ZYSKUJESZ INWESTUJĄC W GDAŃSKI LOFT w montowni?

Poza faktem, iż Właściciel będzie posiadał lokal w topowej lokalizacji – zarówno jeśli chodzi o bliskość pięknego Starego Miasta Gdańska, to dostaje nieocenioną wartość historyczną.
Ta płynie z każdego zakątka Montowni (budynek wpisany do rejestru polskich zabytków), jej otoczenia, a stoczniowy charakter wnętrza – przypomina o niezwykłej historii Gdańska i Polski.

Jeśli chodzi o wymierne korzyści, w przypadku zakupu gdańskiego loftu – Właściciel inwestuje BEZPIECZNIE. Każdy loft to samodzielny lokal usługowy. Środki Inwestora wpłacane na bezpieczny BANKOWY rachunek powierniczy.
Właściciel ma możliwość odliczenia 23% podatku VAT od pełnej wartości inwestycji, również jeśli jest osobą nie prowadząca działalności gospodarczej.

Ponadto, lofty – wykończone w industrialnym, aczkolwiek przytulnym stylu, są w pełni wyposażone, sprawdzą się idealnie jako second-home. Będą całkowicie bezobsługowe z perspektywy Właściciela, zapewniając przychody pasywne w trakcie trwania 10-letniej (z opcją przedłużenia) umowy.

Pozwól, by Operator wypracowywał dla Ciebie zyski z najmu, wartość zabytkowej nieruchomości będzie rosła siłą rzeczy!

Lokalizacja

Śródmieście

Śródmieście to dzielnica, której część stanowi najbardziej reprezentacyjny fragment Gdańska. Spośród innych dzielnic Śródmieście wyróżnia się bogactwem obiektów o randze dziedzictwa kulturowego, a duże znaczenie dla rozwoju dzisiejszego Śródmieścia miało na przestrzeni wieków nadwodne położenie. Martwa Wisła, Stara Motława, Nowa Motława, tzw. Opływ Motławy, Kanał Raduni i Kanał Na Stępce przez stulecia przyciągały zakłady rzemieślnicze i przemysłowe, a woda pracowała dla Gdańska oraz stanowiła system obronny. Dzisiaj oznaką zmieniającego się sposobu wykorzystania wód są powstające w Śródmieściu mariny, przystanie oraz przystanki tramwaju wodnego. Ku radości mieszkańców i turystów, woda zyskuje charakter rekreacyjny. Śródmieście, o powierzchni 5,65 km kwadratowego, tworzy jedenaście historycznych jednostek, a każda z nich ma nieco inny koloryt.

Nr oferty: 17932

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Zrealizowane transakcje w tej inwestycji

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.