Mokotów, Stary Mokotów, Ludwika Narbutta

 • Powierzchnia 64 - 64
 • Pokoje 2
 • Data zakończenia I/2014
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

3 700 - 3 700 PLN

58 - 58 PLN / m²

Mokotów, Stary Mokotów, Ludwika Narbutta

Rezydencja Narbutta

Rezydencja Narbutta to luksusowy budynek mieszkalny usytuowany w prestiżowej lokalizacji na Starym Mokotowie.

Estetyką nawiązuje do eleganckiej przedwojennej zabudowy, harmonijnie komponując się z przestrzenią i atmosferą dzielnicy. Budynek posiada reprezentacyjną recepcję z poczekalnią dla gości oraz zielone patio. Do dyspozycji mieszkańców oddano prywatną strefę relaksu z siłownią i spa. Inwestycja jest idealnym miejscem dla ceniących spokojną lokalizację w niedalekiej odległości od centrum miasta.

Rezydencję Narbutta charakteryzują:

Prestiżowa lokalizacja, kameralny budynek, bliskość terenów zielonych i centrum miasta,
prywatna strefa relaksu z siłownią i spa, lokale usługowe na parterze budynku.

Lokalna infrastruktura:
Bliskość centrum i parków, szkoły, przedszkola, sklepy, restauracje, kawiarnie, aqua park
Warszawianka, świetnie rozwinięta infrastruktura komunikacyjna.

Jeśli poszukujesz nieruchomości na wynajem lub sprzedaż w inwestycji Rezydencja Narbutta zapraszamy do kontaktu z biurem Partners International Premium Real Estate Agency. Nasi doświadczeni agenci nieruchomości z przyjemnością pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej oferty.

Lokalizacja

Górny Mokotów i Stary Mokotów

Górny I Stary Mokotów są położone ponad skarpą, w północno-zachodniej części Mokotowa. Ślady epoki wojny pozostawiły wiele śladów na warszawskim Mokotowie, czyniąc te dzielnice wyjątkową pod względem historycznym. Na szczęście, architektura została częściowo zachowana i do dziś cieszy oko mieszkańców i przechodniów. Właśnie z uwagi na zachowaną w dużym stopniu zabudowę przedwojenną oraz willowy charakter Stary Mokotów jest uważany za jedną z najbardziej pożądanych i ekskluzywnych dzielnic stolicy.

Nr oferty: 7828

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.