Włochy, Sardynia

 • Powierzchnia 89 - 89
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia II/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

299 000 - 299 000 EUR

3 360 - 3 360 EUR / m²

Włochy, Sardynia

Pearl

W odległości 20 metrów od głównych plaż miejscowości Calasetta na południu Sardynii znajduje się Pearl. Obszar ten jest idealny dla tych, którzy szukają spokoju małej wioski, nie rezygnując ze wszystkich usług, takich jak sklepy, restauracje i apteki. Ponadto obszar ten jest pełen atrakcji przyrodniczych.

Miejscowość Calasetta to urokliwe miejsce, które łączy w sobie tradycje liguryjskie i sardyńskie, gdzie bieli domów w historycznym centrum towarzyszy błękit nieba i morza.

Pearl składa się z 10 ekskluzywnych willi, niezależnych, zaledwie kilka kroków od plaży i z pięknym widokiem na morze.

Wszystkie wille są otoczone zielenią i mają dwie sypialnie, dwie łazienki, dużą część dzienną z jadalnią, tarasy, ogród i wiatę na samochód.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 42620

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
528105 Dom 3 89 m² 299 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.