Hiszpania, Murcia

 • Powierzchnia 75 - 75
 • Pokoje 2
 • Data zakończenia I/2019
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

220 000 - 220 000 EUR

2 934 - 2 934 EUR / m²

Hiszpania, Murcia

Mieszkanie w Los Alcazares, Murcia

Mieszkanie o wielkości 75 metrów kwadratowych w miejscowości Los Alcazares w Murcii.

Mieszkanie znajduje się na parterze, ma jedną sypialnię, duży salon z kuchnią, dwa tarasy, dwie łazienki, miejsce w garażu, basen osiedlowy. Mieszkanie jest sprzedawane umeblowane, ze sprzętem. Mieszkanie było użytkowane 4/5 tygodni więc sprzedawane jest praktycznie w nowym stanie.

Mieszkanie zlokalizowane jest w cichej uliczce, na osiedlu Synergia IV, 50 metrów od morza.

Dodatkowe udogodnienia:

– Ogrzewana elektrycznie podłoga,
– Markizy na tarasie,
– Światłowód,
– Antena satelitarna na dachu, ustawiona na Canal+,
– Alarm.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 42635

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
527032 Apartament 2 75 m² 220 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.