Warszawa, Śródmieście, Wilcza

 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Warszawa, Śródmieście, Wilcza

Kamienica w Podwórzu

O INWESTYCJI
Kamienica w Podwórzu ma pięć kondygnacji i obejmuje skrzydło wschodnie oraz skrzydło zachodnie budynku przy ulicy Wilczej 22. Obecnie trwa remont obiektu i dziedzińca, mający na celu przywrócenie stanu pierwotnego. W jego ramach prowadzone są prace nad wzmocnieniem ponad stuletniej konstrukcji budynku, wymieniane są elementy więźby oraz poszycia dachowego, a także instalacji wewnętrznych na odpowiadające dzisiejszym standardom. Całkowicie odtworzone zostaną elewacje budynku i pokryte oryginalnym kolorem. Okna podobnie jak drzwi, będą stylizowane na historyczne, ze szprosami i skrzynkami w kształcie nawiązującym do oryginału. Portale przy drzwiach w klatce środkowej przekazano do renowacji. Schody na klatkach schodowych będą odnowione, a balustrady balkonów zrekonstruowane. W ostatniej fazie realizacji powstanie zagospodarowany na potrzeby mieszkańców przestronny dziedziniec, na którym znajdą się wysoka i niska zieleń, ławki oraz stojaki na rowery. Zostaną zainstalowane lampy parkowe i stylowe lampy przy wejściach do poszczególnych klatek, nad którymi zostaną odtworzone daszki ochronne. Przekazanie lokali nabywcom zaplanowane jest na I kwartał 2015 roku, a całkowite zakończenie inwestycji będzie w II kwartale 2015 roku.

LOKALIZACJA

Atrakcyjna lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do wielu ciekawych miejsc w centrum stolicy. Teatry, galerie, muzea, a także niezliczona ilość restauracji i kafejek jest położona tylko kilka minut piechotą od Kamienicy w Podwórzu. W krótkim czasie możemy dotrzeć w pobliże Placu Konstytucji czy Placu Trzech Krzyży lub Placu Zbawiciela, gdzie zlokalizowane są modne sklepy, restauracje i kawiarnie. Na przeciw potrzebom wielbicieli sztuki wychodzą galerie porozrzucane licznie w centrum miasta, od ulicy Marszałkowskiej, po Nowogrodzką, Hożą, Piękną, i samą Wilczą, aż do Alei Ujazdowskich, gdzie siedzibę ma Centrum Sztuki Współczesnej w Zamku Ujazdowskim. Wieczorami na spektakle zaprasza teatr Buffo. Z kolei Łazienki Królewskie, Park Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego, Dolinka Szwajcarska to wymarzone miejsca na rodzinne bądź romantyczne spacery. Centrum Warszawy stanowi główny punkt dla sieci komunikacyjnej miasta, dzięki czemu możemy stąd dojechać w dowolne miejsce w niedługim czasie. Metro, tramwaje, autobusy oraz kolejki podmiejskie zapewniają dogodne połączenie z innymi dzielnicami, ułatwiając codzienny dojazd do pracy, na zakupy lub do znajomych. Dla osób podróżujących ważnym punktem jest również Dworzec Centralny skąd odjeżdżają pociągi na trasy krajowe i zagraniczne, a także kolejka na lotnisko Chopina oraz autobusy na lotnisko w Modlinie.

Nr oferty: 1402

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.