Portugalia

 • Powierzchnia 83 - 249
 • Data zakończenia I/2023
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

540 000 - 870 000 EUR

6 507 - 3 494 EUR / m²

Portugalia

Praia do Sal

Praia do Sal Lisbon Resort znajduje się w miejscowości Alcochete, 20 minut od Lizbony i lotniska w Lizbonie, w granicach rezerwatu przyrody Tag

Położone nad Tagiem, historyczne miasto Alcochete zachwyca tradycyjną atmosferą, lokalną gastronomią oraz możliwością atrakcyjnego spędzania czasu wolnego. W okolicy znajdują się najlepsze punkty do uprawiania sportów wodnych i jeździectwa, tereny do pieszych wędrówek, obserwacji ptaków.

APARTAMENTY

Wszystkie apartamenty w Praia do Sal mają przestronne tarasy, duże wykuszowe okna i prywatne parkingi. Są w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt marki Bosch. Na terenie inwestycji znajduje się:

 • instalacja solarna składająca się z zestawu kolektorów słonecznych, zbiornika i kotła do podgrzewania wód sanitarnych;
 • basen z wodą solankową;
 • zbiornik wody deszczowej;
 • basen ze słoną wodą;
 • strefa dysz wodnych, kaskad i jacuzzi;
 • sauna i łaźnia parowa;
 • gabinet masażu;
 • siłownia;
 • ścieżka rowerowa;
 • ekologiczny zielony ogród i grządki aromatycznych ziół.

Do dyspozycji mieszkańców jest także

Usługi skoncentrowane na ułatwieniu codziennego życia concierge; room-service, recepcja z obsługą 24/24 oraz nadzór wideo.

W procesie budowy i konserwacji Praia do Sal stosuje normę ISO 14.001, certyfikowaną przez TÜV Rheinland Portugal. Stałe monitorowanie tych standardów pomaga zminimalizować wpływ na środowisko i zapobiegać zanieczyszczeniom, a także chronić zasoby naturalne nie podlegające recyklingowi.

Nr oferty: 29394

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Magdalena Czechowska

International Cooperation Specialist

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.