Portugalia

 • Powierzchnia 243 - 243
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia I/2021
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

1 250 000 - 1 250 000 EUR

5 145 - 5 145 EUR / m²

Portugalia

Villa Maya

Położony w malowniczej miejscowości Albarraque, zaledwie 3 minuty od Beloura, nowoczesny dwupiętrowy dom oferuje spokój i ciszę dla osób szukających życia w pobliżu Cascais, ale z dala od miejskiego hałasu. Otoczony przez stylowe wille i tereny zielone znajduje się w niewielkiej odległości od wspaniałych szlaków turystycznych prowadzących aż do Sintra Mountains.

Dom zbudowany z nienagannym smakiem i z najwyższym dopracowaniem każdego szczegółu. Wejście do willi prowadzi do głównego obszaru mieszkalnego, który obejmuje salon, otwartą kuchnię z dużą wyspą w centralnym jej punkcie, barem, miejscami do siedzenia i kominkiem. W najwyższym punkcie wysokość od podłogi do sufitu wynosi aż 5 m, co potęguje wrażenie przestrzeni i zapewnia unikalny wygląd wnętrza. Ponadgabarytowe okna pozwalają uchwycić maksymalną ilość światła dziennego.

Na piętrze znajdują się trzy sypialnie: główna sypialnia z własną łazienką i garderobą oraz dwie sypialnie dla gości wyposażone w szafy.
Dodatkowo Villa Maya wyposażona jest w wysokiej jakości naturalne drewniane podłogi, centralny odkurzacz, ogrzewanie podłogowe oraz okna z folią antykradzieżową.

Do głównego domu przylega domek dla gości z łazienką i dużą ilością miejsca do przechowywania, idealny na dodatkową sypialnię, pokój zabaw lub nawet siłownię.

Podjazd prowadzi do parkingu wyposażonego w stację do ładowania pojazdów elektrycznych. Na terenie posesji (700m2) znajdują się drzewa oliwne i piękny ogród.

Wszystko to zaledwie 10 minut od centrum Cascais z jego tętniącym życiem, pięknych plaż i wyjątkowych restauracji!

Nr oferty: 30888

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.