Hiszpania

 • Powierzchnia 102 - 102
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia I/2020
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

545 000 - 545 000 EUR

5 344 - 5 344 EUR / m²

Hiszpania

Rezydencja w Torrevieja

Piękna niezależna willa niedawno całkowicie odnowiona, posiada 3 sypialnie i 2 pełne łazienki.
Nieruchomość posiada również dodatkowe pomieszczenie z nowym wyposażeniem do wykorzystania jako pralnia oraz drugie duże pomieszczenie do przechowywania.
Ogród został zaprojektowany w stylu śródziemnomorskim i wymaga niewielkiej konserwacji, posiada również niedawno wybudowany prywatny basen klimatyczny.
W ogrodzie możesz cieszyć się 2 odrębnymi strefami do wypoczynku, jedną przy basenie, a drugą obok domu, gdzie stworzono strefę z nowoczesną kuchnią na świeżym powietrzu z całym niezbędnym wyposażeniem, aby jak najlepiej wykorzystać naszą dobrą pogodę.
Instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne zostały całkowicie wymienione na nowoczesne materiały najwyższej jakości.
Dobra lokalizacja domku pozwala na spacer do wszystkich usług.
Wizyta w nieruchomości jest wysoce zalecana, aby docenić walory i jej dobry rozkład, który został zaprojektowany w najdrobniejszych szczegółach.
om znajduje się w malowniczej dzielnicy, gdzie bliskość sklepów, restauracji i kawiarni sprawia, że codzienne życie jest przyjemnością. Jest w pełni wyposażony, po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania. A jeśli marzysz o plażowym relaksie, plażę masz oddaloną zaledwie 12 minut! ? ? ?
3 sypialnie
2 łazienki
Powierzchnia domu 102m2
Działka 800m2
Pomieszczenie gospodarcze
Pralnia: lodówka ,pralka, zmywarka
Altana: grill, zlew
Basen z podgrzewaną wodą
Prysznic przy basenie
Alarm z przyciskiem SOS
Domofon

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 37100

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
935089 Dom 4 102 m² 545 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.