Hiszpania

 • Powierzchnia 77 - 77
 • Pokoje 2 - 4
 • Data zakończenia I/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

317 000 - 317 000 EUR

4 117 - 4 117 EUR / m²

Hiszpania

Luxury Sea Views Apartments in Calpe

Luksusowe apartamenty z 1, 2 i 3 sypialniami, z dużymi tarasami. Duże obszary wspólne z ogrodami, basenem, miejscem do wiosłowania, strefą dla dzieci, siłownią i basenem bez krawędzi z widokiem na morze.

Dwie 18-piętrowe wieże z apartamentami przeznaczonymi do zamieszkania i korzystania z bliskości natury Solniska Calpe oraz niezakłóconymi widokami na morze.

Garaż podziemny i komórka lokatorska w cenie.

Nr oferty: 34596

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.