Warszawa, Wilanów, Pałacowa

 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

Warszawa, Wilanów, Pałacowa

Rezydencje Pałacowa

NOWOCZESNE (INTELIGENTNE) I PRZESTRZENNE DOMY W WILANOWIE INSPIROWANE MODERNISTYCZNYMI REZYDENCJAMI Z XX WIEKU.
LOKALIZACJA

Wyjątkowa lokalizacja zapewnia dostęp do infrastruktury miejskiej i jednocześnie do rozległych terenów zielonych. Osiedle znajduje się w niedalekiej odległości od Miasteczka Wilanów, Konstancina-Jeziornej i Ursynowa. Bliskość Lasu Natolińskiego gwarantuje aktywny wypoczynek na łonie natury.

Rezydencje Pałacowa zapewnia szybką komunikację z centrum Warszawy i innymi dzielnicami stolicy dzięki bezpośredniej, nowoczesnej infrastrukturze drogowej. Od centrum miasta czy lotniska Okęcie dzieli je odległość zaledwie 12 km, jeszcze mniej potrzeba, by dostać się do Powsina (3 km) czy Konstancina-Jeziorna (7 km).

Tak dogodna lokalizacja, łącząca wielkomiejskie możliwości z podmiejskim klimatem, zapewnia przyszłym mieszkańcom wysoki komfort i dużą oszczędność czasu, jednocześnie przyciągając zieloną scenerią oraz ciszą i spokojem.

INWESTYCJA

Inspiracją dla projektantów osiedla były modernistyczne rezydencje Warszawy z lat 30. XX wieku oraz idee Le Corbusiera ikony przedwojennego modernizmu. Zgodnie z nowoczesną, modernistyczną koncepcją domu Rezydencje Pałacowa wyróżnia otwarta, przesycona światłem przestrzeń, podzielona na funkcjonalne strefy, oraz otwarcie przestrzeni mieszkalnej na świat zewnętrzny, czyli otaczającą dom przyrodę. Te dwa założenia udało się zrealizować architektom dzięki ogromnym przeszkleniom oraz geometrycznym kształtom i prostym bryłom tworzącym logiczną, niemal matematyczną układankę.

Minimalizm odzwierciedla się również we wnętrzu domów każdy metr powierzchni został zaprojektowany tak, aby dom był jak najbardziej funkcjonalny, a żadne zbędne dekoracje czy ozdoby nie zakłócały jego harmonii. Neutralne barwy, z dużą przewagą bieli, zapewniają przyjemne wrażenia estetyczne.

Rezydencje Pałacowa łączą styl z nowoczesnością – to pierwsze w Polsce osiedle inteligentnych domów wyposażone w zaawansowane rozwiązania technologiczne. Dzięki nim domy można dostosować do zwyczajów i upodobań mieszkańców tak, aby spełniały ich indywidualne potrzeby. Aplikacja dostępna w urządzeniach marki Apple – iPhonie lub iPadzie – pozwala na zdalne sterowanie m.in zasłonami, ogrzewaniem, urządzeniami audio-wideo czy sprzętami AGD i innymi funkcjonalnościami m.in. oświetleniem, ogrzewaniem czy systemem nawadniania ogrodu. Dodatkowo, rozwiązania umożliwiają kontrolowanie zdarzeń mających miejsce podczas nieobecności domowników – dom samodzielnie reaguje na potencjalne niebezpieczeństwo, zdalnie informując o nim mieszkańców

Nr oferty: 1414

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.