Warszawa, Mokotów, Chocimska

 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Warszawa, Mokotów, Chocimska

Słoneczna Residence

Słoneczna Rezydencja to prestiżowa inwestycja zlokalizowana w spokojnej okolicy na Starym Mokotowie, w bliskim sąsiedztwie Łazienek Królewskich i Parku Morskie Oko. Projekt stanowi fragment architektonicznej całości w odniesieniu do okolicznej zabudowy willowej z początku XX wieku. Inwestycja składa się z dwóch sześciopiętrowych budynków zaprojektowanych w nowoczesnym stylu, z zastosowaniem elementów szklanych i naturalnego kamienia. Prestiżowa lokalizacja w sąsiedztwie placówek dyplomatycznych, w bezpośredniej bliskości obszarów zielonych.

Inwestycję charakteryzują:
Luksusowy apartamentowiec w prestiżowej lokalizacji, nowoczesny projekt w bezpośrednim
sąsiedztwie parków miejskich, duże walory estetyczne projektu, dobra komunikacja z centrum miasta, spokojna okolica.

Lokalna infrastruktura:
Parki miejskie – Łazienki Królewskie, Park Morskie Oko, restauracje, kawiarnie, sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe, kino, centrum handlowe Plac Unii, ambasady, autobusy, tramwaj.

Jeśli poszukujesz nieruchomości na wynajem lub sprzedaż w inwestycji Słoneczna Residence zapraszamy do kontaktu z biurem Partners International Premium Real Estate Agency. Nasi doświadczeni agenci nieruchomości z przyjemnością pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej oferty.

—————————————————————————————————–

Sloneczna Residence is a prestigious investment located in the Old Mokotow district, in close vicinity to the Royal Baths (Lazienki Krolewskie) Park and Morskie Oko Park. The design fits into the dominating architectural scenery of the whereabouts, with modernist villas and pre-war townhouses marking the neighbourhood’s style. The development’s contemporary design features glass elements and sandstone facade. A perfect choice for those who value quiet surroundings in prestigious location, close to the city’s attributes and attractions.

Investment details:
Luxurious apartment building in prestigious location, close to the city parks, in peaceful
neighbourhood, high esthetic values of the project, close to the city centre.

Local infrastructure:
City parks – Royal Baths (Lazienki Krolewskie), Morskie Oko, restaurants, cafes, shops, schools, preschools, service points, cinema, Plac Unii shopping centre, embassies, bus, tram.

If you are interested in a property within this investment, whether for rent or for sale, do not hesitate to contact us at Partners International Premium Real Estate Agency. Our real estate agents will assist you with the highest level of expertise.

Nr oferty: 1404

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.