Hiszpania

 • Powierzchnia 133 - 133
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia III/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

264 000 - 264 000 EUR

1 985 - 1 985 EUR / m²

Hiszpania

Ville Los Altos

Busot, spokojna wioska u podnóża Sierra del Cabeço D’or, w prowincji Alicante; miejsce, w którym można cieszyć się naturalnym środowiskiem gór i morza. To mniej niż 10 minut od plaż El Campello i San Juan
i bardzo blisko dwóch wspaniałych pól golfowych: Golf Bonalba i Alicante Golf. Miejsce, w którym można cieszyć się śródziemnomorskim stylem życia w całej okazałości.

Przedstawiamy piątą fazę Altos de Alicante, w której znajdziesz niezależne i bliźniacze domki. Wybierz najlepszą opcję zgodnie z własnymi preferencjami. Ponadto, nieruchomości oferują nowoczesny i awangardowy design, który zaskoczy. Ochłodę zapewnia wspólny basen z ogrodem.

Nieruchomości z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami są
rozmieszczone na jednym piętrze, a nieruchomości z trzema sypialniami i z dwiema łazienkami są rozmieszczone na dwóch piętrach, gdzie większość pokoi (salon z jadalnią, kuchnia, łazienka i dwie sypialnie) znajduje się na parterze, aby ułatwić wykorzystanie przestrzeni. Ponadto nieruchomości mają duże okna, dzięki czemu są bardzo jasne.
Nieruchomości są zaprojektowane w różnych orientacjach, Zachód, Południe i wschód. Jest to plus, ponieważ można wybrać kiedy nieruchomość będzie bardziej nasłoneczniona. Przestronne obszary zewnętrzne, idealne do korzystania zgodnie z własnymi
potrzeb; miejsce parkingowe i duża działka, na której można
zainstalować własny prywatny basen.

TM Real Estate Group daje możliwość przekształcenia swojego nowego domu w naprawdę wyjątkowe środowisko, dzięki naszemu katalogowi.
Oferujemy również możliwość umeblowania domu, z
wybór pomiędzy pakietami mebli Aktual i Lgance.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 40802

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
102029 Dom 4 133 m² 264 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.