Hiszpania

 • Powierzchnia 228 - 228
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia IV/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

394 000 - 394 000 EUR

1 729 - 1 729 EUR / m²

Hiszpania

Ville Pulpi

Mar de Pulpí znajduje się w San Juan de los Terreros, Almería, zaledwie kilka minut od Águilas  i doskonale skomunikowany z lotniskami Almería i Corvera (Murcja), oba oddalone o zaledwie godzinę drogi. Obszar ten charakteryzuje się spokojnym i naturalnym otoczeniem, idealne do spacerów i cieszenia się śródziemnomorskim klimatem. Miłośnicy sportu mogą korzystać z szerokiej gamy atrakcji: 2 pola golfowe, plaża oddalona o kilka metrów i góry do uprawiania turystyki pieszej.

Villas II of Mar de Pulpí to idealne miejsce do życia w śródziemnomorskim i
śródziemnomorskim i almeryjskim stylem życia w całej jego istocie. Są to domy w zabudowie bliźniaczej z działką i możliwością posiadania własnego prywatnego basenu. Mar de Pulpí ma wszystko, czego potrzeba do spokojnego życia i usług w zasięgu ręki, łatwy dostęp: centrum handlowe z supermarketem, restauracje, sklepy i centrum sportowe. Pokochasz nadmorski park o powierzchni 70 000 m² składający się z różnych ogrodów tematycznych, które łączą plażę z miastem. Miejsce, w którym zakochasz się w niesamowitych widokach, połączeniu morza
i gór w tle, wraz ze słońcem świecącym ponad 325 dni w roku.

Zaledwie 400 metrów od morza oferuje 10 willi w stylu śródziemnomorskim
wille w zabudowie bliźniaczej, dostosowanych do wszystkich gustów. Do wyboru są
między 2 sypialniami i 2 łazienkami z lub bez solarium; lub opcja z dodatkowym pokojem, 3 sypialniami i 2 łazienkami. dodatkowym pokojem, 3 sypialniami i 2 łazienkami. Ponadto wszystkie wille mają dużą działkę z prywatnym basenem – kto nie ma ochoty na kąpiel we własnym domu? Działka każdej z willi obejmuje miejsce parkingowe dla dwóch pojazdów.

TM Real Estate Group daje możliwość spersonalizowania
swój nowy dom i uczynić go swoim własnym, wyjątkowym miejscem. Dzięki naszemu katalogowi personalizacji każdy zakątek Twojego przyszłego domu będzie wypełniony Twoim stylem. Nie martw się o nic: od pierwszego dnia przeprowadzki do nowego domu, masz możliwość posiadania villi
już umeblowanej dzięki dostępnym opcjom mebli Aktual lub Lgance.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 40799

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
541249 Dom 3 228 m² 394 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.