Hiszpania

 • Powierzchnia 987 m²
 • Pokoje 7
 • Data zakończenia I/2022
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

Hiszpania

Willa La Quinta

Ta piękna willa cieszy się wspaniałą lokalizacją w Benahavís, zaledwie dwie minuty jazdy od San Pedro Alcántara i 6 minut od Puerto Banús.

Bliskość udogodnień i plaży sprawia, że ta nieruchomość jest idealna na wynajem. Ponadto dom znajduje się na cichym, zamkniętym osiedlu składającym się z luksusowych willi i oferuje wspaniałe, otwarte widoki na piękna okolicę i morze.

Willa została niedawno wybudowana i charakteryzuje się jasnym i nowoczesnym wystrojem oraz otwartym planem, aby w pełni wykorzystać każdą przestrzeń wnętrza.

Willa ma powierzchnię 987m2, i znajduje się na działce o rozmiarze 1369m2.  Do dyspozycji mieszkańców jest 6 sypialni i 4 łazienki.

Szerokie zastosowanie szkła zalewa nieruchomość naturalnym światłem przez cały czas i umożliwia wspaniałe widoki z niemal każdego zakątka domu. Szklane drzwi przesuwne Grand tworzą bezproblemową integrację między obszarami wewnętrznymi i zewnętrznymi, co zachęca do życia wewnątrz i na zewnątrz, idealnego dla klimatu śródziemnomorskiego.

Sypialnie rozmieszczone są na trzech poziomach, z których niektóre mają dostęp do tarasu. Obecna powierzchnia biurowa ma potencjał do przekształcenia w siódmą łazienkę lub strefę rozrywki.

Nr oferty: 30825

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.