Lisboa, Lisboa, Bairro alto

 • Powierzchnia 138
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

925 000 EUR

6 719 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Bairro alto

Apartment Lisboa Bairro alto

Bairro Alto to jedna z najbardziej malowniczych dzielnic Lizbony, powstała pod koniec XVI wieku i stała się ikoną dzięki wąskim, brukowanym uliczkom, zabytkowym domom i tradycyjnemu handlowi. Szybko stała się epicentrum życia kulturalnego Lizbony, kolebką wielu krajowych wydawnictw prasowych i jednym z punktów odniesienia dla dziennikarzy, pisarzy i studentów. Odzyskanie Pałacu to także rewitalizacja jednej z najbardziej charyzmatycznych i zabytkowych dzielnic Lizbony. Jest to powrót do spotkań towarzyskich, dzielenia się i dobrego samopoczucia w znanej dzielnicy. Dzisiejszy Palácio Ficalho zachowuje swoją ponadczasową tożsamość, szanując wspomnienia i dziedzictwo architektoniczne przeszłości. Dzięki typologii obejmującej mieszkania od 1 do 4 sypialni, o powierzchni od 77 m2 do 224 m2, oferuje wiele możliwości wyboru i gwarancję dostosowania do preferencji klientów, ich stylu życia i potrzeb w zakresie komfortu. We wnętrzach Pałacu można odkryć wiele wnęk, które z pewnością sprawią miłą niespodziankę, w harmonii z dużymi oknami i świetlistymi balkonami. Każdy apartament jest inny i ma swoją historię do opowiedzenia. Zachowując cechy oryginalnego budynku, architekt Samuel Torres de Carvalho stworzył przestrzeń o bardziej kosmopolitycznej duszy, ale wciąż w typowo lizbońskim stylu.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF24515

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.