Hiszpania

 • Powierzchnia 123 m²
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia I/2020
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Hiszpania

Apartament Cabopino

Luksusowy apartament w pierwszej linii brzegowej w Los Granados de Cabopino. Przestronny z przepięknym widokiem na morze. Marmurowe podłogi, w pełni wyposażona kuchnia, 3 przestronne sypialnie i 2 łazienki. Miejsce w garażu i schowek są wliczone w cenę. Całodobowa ochrona, kort do padla.

Apartament ma powierzchnię 123m2.  Do zaoferowania jest również obszerny taras o powierzchni 46m2.  Do dyspozycji mieszkańców są 3 sypialnie i 2 łazienki.

Do dyspozycji mieszkańców są fantastyczne tereny zielone, bogato wyposażona siłownia, baseny dla dorosłych i dzieci.

Nr oferty: 30819

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.