Portugalia

 • Powierzchnia 110 - 202
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

349 000 - 678 000 EUR

3 173 - 3 357 EUR / m²

Portugalia

Barreiro Apartments

W Barreiro, tuż przed Lizboną, po drugiej stronie rzeki, „Barreiro Apartments” to nowoczesny, wysokiej jakości obiekt w wyjątkowej lokalizacji – zaledwie kilka metrów od rzeki i kilka minut od centrum stolicy, lotniska i kilku niebieskich plaż.

Z dwoma budynkami i 127 apartamentami – 62 w pierwszym budynku i 65 w drugim budynku – „Barreiro Apartments” oferuje apartamenty od jednej do pięciu sypialni, dzięki czemu można znaleźć idealne dopasowanie dla swojej rodziny, z wyjątkowym widokiem na rzekę.

Projekt architektoniczny budynku, z jego minimalistycznymi, wyrafinowanymi liniami, przenika do apartamentów, w których każdy szczegół został przemyślany, aby umożliwić rozpoczęcie nowego życia, pełnego stylu i komfortu.

Nr oferty: 42965

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.