Portugalia, Cascais, Monte estoril

 • Powierzchnia 171 - 175
 • Piętra 2
 • Pokoje 5
 • Data zakończenia I/2026
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

1 990 000 - 2 550 000 EUR

11 638 - 14 572 EUR / m²

Portugalia, Cascais, Monte estoril

Galardini Apartments

Galardini to ekskluzywne apartamenty, idealne dla osób poszukujących komfortu, prywatności, bezpieczeństwa i wysokiej jakości życia.

Udogodnienia, takie jak spa, podgrzewane baseny wewnętrzne i zewnętrzne, sauna, łaźnia turecka i siłownia, które ma do zaoferowania Galardini, są jednymi z najbardziej pożądanych obiektów rekreacyjnych i odnowy biologicznej w wysokiej klasy rezydencjach.

Możliwość korzystania z usług konsjerża dodatkowo podnosi poziom luksusu i wygody, umożliwiając mieszkańcom spersonalizowane doświadczenia życiowe.

Lokalizacja w Cascais, w najwyższym punkcie Monte do Estoril, znanym ze swojego spokoju, a także bliskość oceanu i Lizbony, tylko dodaje wartości tej inwestycji.

Cascais to portugalskie miasto znane z zatoki plaż, handlu i kosmopolityzmu. Uważane za najbardziej wyrafinowane miejsce w regionie Lizbony. Cascais może pochwalić się 7 polami golfowymi, kasynem, przystanią i niezliczonymi obiektami rekreacyjnymi. 30 minut od Lizbony i międzynarodowego lotniska.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 43013

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
482562 Apartament 5 2 186 m² 2 550 000 EUR Zobacz ofertę
657431 Apartament 5 356 m² 2 400 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.