Cypr, Pafos

 • Powierzchnia 663 - 663
 • Piętra 4
 • Pokoje 23
 • Data zakończenia I/2023
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Komercja

5 800 000 - 5 800 000 EUR

8 749 - 8 749 EUR / m²

Cypr, Pafos

Hotel w Pafos

Ten hotel to luksusowy apartamentowiec w samym sercu obszaru turystycznego Kato Pafos. To wspaniałe połączenie prywatności i stylu, składający się z 18 apartamentów typu studio z przestronnymi wnętrzami, sprytnie zaprojektowanymi tak, aby jak najlepiej wykorzystać piękne słońce i przyjemne widoki. Nowoczesne luksusowe wykończenia uzupełniają koncepcję architektoniczną z przytłaczającym poczuciem luksusu, które z pewnością pozostawi trwałe wrażenie i ponadczasową elegancję. W odległości spaceru od portu Kato Paphos, wypełnionego kolorowymi łodziami rybackimi i jachtami. W hotelu znajduje się restauracja, zewnętrzny basen, siłownia i spa. Położony jest na uboczu, 3 minuty drogi od głównego deptaku, plaż, restauracji, sklepów i tętniącego życiem wybrzeża. Główna estetyka apartamentów Studio Suites płynnie łączy nowoczesny komfort z najnowszą technologią.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 38078

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
565044 Komercja 23 4 663 m² 5 000 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.