Hiszpania

 • Powierzchnia 169 - 425
 • Pokoje 7
 • Data zakończenia IV/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

1 700 000 - 1 720 000 EUR

10 060 - 4 048 EUR / m²

Hiszpania

Lirios Design

Lirios Design to kompleks nowoczesnych willi położonych w Residential Resort Cumbre del Sol, w Benitatxell, pomiędzy Jávea i Moraira, na północnym wybrzeżu Costa Blanca.

Lokalizacja willi to idealne połączenie spokoju i zachwytu esencją Hiszpańskiego miasta, dająca możliwość mieszkania w  spokojnej, cichej okolicy, w otoczeniu przyrody, a jednocześnie oferująca dostęp do wszystkich sklepów, usług oraz ofert gastronomicznych i rekreacyjnych Cumbre del Sol, Benitatxell, Moraira i Jávea. 

Z myślą o tym, aby każdy klient mógł mieć willę dostosowaną do jego stylu życia i upodobań, posiadamy różne modele, z których można wybrać ten, który najlepiej odpowiada jego potrzebom.
Wszystkie wille w Lirios Design mają prywatną i ogrodzoną działkę, ogród, basen, parking, projekt dekoracji z oświetleniem technicznym, ogrzewanie podłogowe, kanały klimatyzacyjne, kuchnię wyposażoną w sprzęt AGD, orientację południowo-wschodnią, ocenę energetyczną A i fantastyczne widoki na morze.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 36995

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
984346 Dom 7 425 m² 1 720 000 EUR Zobacz ofertę
125156 Dom 7 169 m² 1 700 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.