Hiszpania

 • Powierzchnia 118 m²
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia III/2023
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Hiszpania

Penthouse Cabopino

Najwyższej klasy penthouse Cabopino! 

Współczesny luksusowy dwupoziomowy penthouse z 3 sypialniami i prywatnym basenem położony na poziomie solarium na dachu. Spektakularne widoki panoramiczne, położone na słonecznym narożniku południowo-zachodnim.

Penthouse ma wielkość 118m2 z tarasem o rozmiarze 151m2. Do dyspozycji mieszkańców są 3 sypialnie i 3 łazienki.

Na głównym poziomie znajduje się otwarta kuchnia z jadalnią i salonem prowadzącym na częściowo zadaszony taras, toaleta dla gości oraz główna sypialnia z łazienką i garderobą. Główna sypialnia ma również dostęp do tarasu. Dwie sypialnie dla gości dzielą drugą łazienkę. Drugi poziom przez wewnętrzne schody prowadzi na imponujący taras z prywatnym basenem i możliwością kuchni zewnętrznej. Całe mieszkanie posiada ogrzewanie podłogowe.

Osiedle posiadać będzie 3 baseny, spa z krytym basenem i siłownię.

Do dyspozycji mieszkańców penthouse są 2 podziemne miejsca parkingowe i 1 pomieszczenie gospodarcze.

Osiedle zostanie oddane do użytku w połowie 2023 roku.

Nr oferty: 30813

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.