mazowieckie, Warszawa, Mokotów

 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

mazowieckie, Warszawa, Mokotów

Manhattan Place

MIESZKANIA O NOWOCZESNEJ, DYNAMICZNEJ ARCHITEKTURZE W ZNAKOMITEJ LOKALIZACJI NA MOKOTOWIE.
LOKALIZACJA
Inwestycja znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Bliskość stacji metra i głównych osi komunikacyjnych Mokotowa gwarantują doskonałą komunikację z innymi częściami miasta. Bogata infrastruktura handlowo-usługowa oraz liczne tereny zielone gwarantują wysoką jakość życia w tej okolicy.

INWESTYCJA

W Manhattan Place znalazły się mieszkania 1 – 4 pokojowe, o powierzchni od 24 do ok. 100 m2. funkcjonalnie rozplanowane, z czytelnie wydzieloną strefą dzienną i nocną, co ułatwia aranżację przestrzeni.

Efektowna, pofalowana bryła budynku Manhattan Place, opleciona galeriami dużych balkonów z barierkami z białego szkła nadaje budynkowi szyku, dynamizmu i podkreśla jego nowoczesny charakter.

Nr oferty: 1408

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.