Portugalia

 • Powierzchnia 225 - 225
 • Data zakończenia I/2024
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

3 300 000 - 3 300 000 EUR

14 667 - 14 667 EUR / m²

Portugalia

Marinha Prime

Quinta da Marinha- zupełnie nowa, nowoczesna willa z 3 sypialniami o powierzchni 225 mkw. Ta nieskazitelna nieruchomość oferuje płynne połączenie elegancji i nowoczesnego designu. Willa posiad trzy miejsca parkingowe, pięknie zagospodarowane tarasy o powierzchni 194 mkw.z których podziwiać możesz zapierające dech w piersiach widoki na wybrzeże. Każda willa posiada także prywatny basen i ogród, idealny do relaksu. Willa położona jest w zielonej oazie o powierzchni 2,7 hektara, w pobliżu Atlantyku i zaledwie kilka minut od kosmopolitycznego Cascais. Na terenie osiedla znajdują się dwa pola golfowe, klub zdrowia, ośrodek jeździecki, basen i siłownia.

Nr oferty: 40541

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.