mazowieckie, Warszawa, Mokotów

 • Powierzchnia 135 - 135
 • Piętra 2
 • Pokoje 5
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

2 550 000 - 2 550 000 PLN

18 839 - 18 839 PLN / m²

mazowieckie, Warszawa, Mokotów

Nova Królikarnia

NOWA INWESTYCJA PRZY KRÓLIKARNI

Budynki będą rozmieszczone tak, by dawać poczucie przestrzenności. Niska intensywność zabudowy znajdzie swoje odzwierciedlenie także wewnątrz budynków. W każdej z eleganckich willi miejskich będzie się mieścić tylko 6 wysokostandardowych apartamentów.Piętrowe segmenty znajdą się tuż przy jeziorze, dając atmosferę wspólnoty przy zachowaniu pełnego komfortu.Dwa większe apartamentowce dopełnią kształtu osiedla. To doskonałe miejsce dla rodzin, dla których szykujemy obszerne, wygodne apartamenty.Wyjątkowy, zaciszny plac miejski będzie wspólnym miejscem spotkań. Znajdą się tam także przydatne punkty usługowe.
I etap inwestycji to:
– 51 mieszkań w ramach zabudowy wielorodzinnej (od 2 do 4 pokoi o
powierzchni od 56 do 119m2).
– 21 budynków jednorodzinnych w zabudowie segmentowej o powierzchni
205m2.
– 26 apartamentów w willach miejskich. Powierzchnie od 52 do 135 m2.

Nr oferty: 1433

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Zrealizowane transakcje w tej inwestycji

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.