Warszawa, Mokotów, Chocimska

 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

Warszawa, Mokotów, Chocimska

Apartamenty Chocimska 20

KOMFORTOWE APARTAMENTY NA STARYM MOKOTOWIE.
LOKALIZACJA
Ulica Chocimska położona jest w najbardziej prestiżowej części Starego Mokotowa, w otoczeniu przedwojennych willi oraz licznych przedstawicielstw dyplomatycznych. Usytuowany jest na Skarpie Warszawskiej, w pobliżu urokliwego Parku Morskie Oko i bliskim sąsiedztwie Łazienek Królewskich.

INWESTYCJA

Apartamenty Chocimska 20 to II etap realizacji inwestycji Słoneczna Rezydencja.

Oferuje 23 apartamenty o powierzchniach 33 – 294 m2. Większe lokale posiadają przestronne tarasy, wykończone wysokiej jakości gresem. Do penthousów przynależą duże tarasy położone od strony zachodniej oraz południowej. Największy z apartamentów ma taras usytuowany na dachu budynku. Dodatkowym atutem lokali są również duże, drewniane okna o wysokości 2 m z szybami o podwyższonej izolacji akustycznej.

W obiekcie zaprojektowano 1-poziomowy garaż podziemny z wygodnymi miejscami parkingowymi. W budynku jest recepcja, całodobowa ochrona oraz eleganckie pomieszczenie lobby. Na parterze budynku zaplanowano lokale usługowe.

Wewnętrzny dziedziniec, dostępny tylko dla mieszkańców inwestycji, zostanie zagospodarowany różnorodną zielenią i oryginalnymi elementami małej architektury.

Nr oferty: 1405

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.