Warszawa, Mokotów, Fryderyka Joliot-Curie

 • Powierzchnia 76 - 76
 • Piętra 3
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia I/2018
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

4 000 - 4 000 PLN

53 - 53 PLN / m²

Warszawa, Mokotów, Fryderyka Joliot-Curie

Rezydencja Fryderyk

Rezydencja Fryderyk to prestiżowy budynek apartamentowy zlokalizowany pośród przedwojennych kamienic starego Mokotowa. Zaprojektowany w stylu modernistycznym, z charakterystyczna formą zaokrąglonych narożników, projekt ten stanowi nowoczesne wydanie klasycznej elegancji. Rezydencja mieści 46 apartamentów i trzy penthousy, w podziemiach znajduje się dwupoziomowy garaż, a na parterze recepcja i ochrona. Inwestycja znajduje się w otoczeniu pięknego starodrzewia. Za projekt odpowiada pracownia architektoniczna Szmyd Architects.

Rezydencję Fryderyk charakteryzują:

Kameralna rezydencja w prestiżowej lokalizacji, wysokie walory estetyczne projektu, eleganckie lobby z recepcją, garaż podziemny, wygoda w otoczeniu parkowej ciszy.

Lokalna infrastruktura:

Doskonała komunikacja, parki i starodrzew, usługi, szkoły, kawiarnie, restauracje, sklepy, Galeria Mokotów, lotnisko.

Jeśli poszukujesz nieruchomości na wynajem lub sprzedaż w inwestycji Rezydencja Fryderyk zapraszamy do kontaktu z biurem Partners International Premium Real Estate Agency. Nasi doświadczeni agenci nieruchomości z przyjemnością pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej oferty.

Nr oferty: 7810

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Zrealizowane transakcje w tej inwestycji

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.