Portugalia

 • Powierzchnia 116 - 116
 • Piętra 1
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia III/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

365 000 - 365 000 EUR

3 147 - 3 147 EUR / m²

Portugalia

Santiago Plus Tavira

Pięknie położone w pobliżu miasta Tavira, apartamenty te są zarówno praktyczne, jak i funkcjonalne, szczególnie dla rodzin. Tavira charakteryzuje się zamkiem i dzwonnicami mnóstwa kościołów z rzeką jak zwierciadłem odbijającym domy i ogrody. Charakterystyczny zarys dachów w lokalnym stylu „tesoura” (nożycowym) jest w tej okolicy bardzo popularny. Szerokie widoki na morze i piasek: to jedne z uroków Taviry, miasta sztuki i historii oraz portu niezbędnego podczas każdej kulturalnej wycieczki po Algarve. Tak blisko, a jednocześnie wystarczająco daleko, by osiągnąć spokój ducha i relaks.

Tam apartamenty o świeżym i nowoczesnym stylu są dogodnie usytuowane w odległości kilku minut od centrum miasta Tavira. Ta inwestycja jest blisko wszystkiego co ważne, ale z dala od zgiełku miasta. Apartamenty te wyróżniają się doborem materiałów i wysokiej jakości wykończeniem, które promuje lepsze doświadczenia życiowe i jakość życia. Wszystkie sprzęty AGD są firmy Bosch.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 34506

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
290936 Apartament 4 1 116 m² 365 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.