Portugalia, Algarve

 • Data zakończenia I/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

405 000 - 470 000 EUR

Portugalia, Algarve

The Valley Nature Resort

The Valley Nature Resort to kompleks 32 apartamentów (pow. od 87 do 97 m2) będący częścią inwestycji częścią Pestana Golf Resorts, zlokalizowany w Algarve, pomiędzy niewielkimi miejscowościami Carvoeiro i Ferragudo.

Każdy apartament posiada sypialnię z łazienką, salon otwarty na kuchnię garderobę, dwa dodatkowe pomieszczenia, które mogą pełnić funkcję biura czy gabinetu,  taras lub balkon. Apartamenty na parterze posiadają także niewielki ogródek. Kuchnie i łazienki są w pełni wyposażone, a każde pomieszczenie posiada klimatyzację. Właściciele mogą także korzystać ze wspólnego basenu.

Wszystkie wille i apartamenty są zbudowane w nowoczesnym i minimalistycznym stylu, co czyni je dobrym wyborem na wakacje lub drugi dom. Ze względu na charakter kompleksu, apartamenty świetnie sprawdzą się także do najmu krótkoterminowego.

Nr oferty: 37088

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.