Cypr

 • Powierzchnia 206 - 206
 • Data zakończenia I/2022
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

800 000 - 800 000 EUR

3 884 - 3 884 EUR / m²

Cypr

Willa Pafos

Ta fantastyczna willa znajduje się na Płaskowyżu Wschodnim i oferuje całkowity spokój ducha.

Po wejściu na teren willi zauważy się rozległy podjazd prowadzący do frontowego wejścia.

Willa jest harmonijna w kolorze i jest to zauważalne przy wejściu przez główne wejście. Przestronny salon na otwartym planie jest oferowany z salonem, jadalnią i kuchnią, które łączą się w jedno. Willa cieszy się ogromnym światłem przez drzwi na całej długości. Kuchnia wyposażona jest w nowoczesne urządzenia, granitowe blaty oraz luksusowe oprawy i armaturę. Bardzo wysokie sufity można zauważyć w części wypoczynkowej, dając willi poczucie przestrzeni dookoła. Willa została gustownie urządzona z nowoczesnymi meblami i dodatkami.

Willa cieszy się dużą przestronną sypialnią znajdującą się na parterze z łazienką tuż obok, drugą sypialnią z łazienką można znaleźć na górnym poziomie i trzecią sypialnią z łazienką na niższym poziomie willi. Wszystkie sypialnie wyposażone są w szafy wnękowe i stoliki. Centralne ogrzewanie za pomocą grzejników ściennych może znajdować się we wszystkich obszarach willi.

Po wyjściu z willi można zauważyć ogrody odzwierciedlające tradycyjny cypryjski krajobraz i prywatne życie na świeżym powietrzu. Do dyspozycji Gości jest fantastyczne miejsce do grillowania, któremu towarzyszy duży basen przelewowy.

Ta fantastyczna willa cieszy się ogromną prywatnością i oferuje wspaniałe widoki na cały ogród na dachu.

Lokalizacja: Płaskowyż Wschodni, Wzgórza Afrodyty, Dystrykt Pafos
Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Powierzchnia całkowita (m.kw.): 206
Powierzchnia działki (m.kw.): 1378

Nr oferty: 33405

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.